Hurtownia fotograficzna Tetenal

Nieważne, czy interesujesz się fotografią, czy nie, czy jesteś początkujący, czy zaawansowany, uwierz, że jesteśmy miejscem, którego szukasz!  Nasza hurtownia fotograficzna online zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz. Od drukarek i papieru, przez akcesoria do ciemni, a kończąc na FotoUpominkach !


hurtownia onlineTwoja drukarka jest niewydajna albo zwyczajnie się popsuła? Nie ma czym się martwić, u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Oferujemy szeroki zakres różnego rodzaju drukarek (np. DNP i KODAK, a także plotery fotograficzne). Na naszej stronie znajdziesz również m.in. oprogramowanie do drukarek termosublimacyjnych, wszystko wedle Twoich potrzeb. Oferujemy sprzedaż druku atramentowego (m.in. papier w rolach i papier w arkuszach). Jeśli szukasz oprogramowania do minilabów, również znajdziesz je u nas! Nasza hurtownia fotograficzna jest idealnym wyborem jeśli potrzebujesz chemii do poligrafii, mikrofilmów, ciemni, czy minilabów. Sprostamy wymaganiom także jeśli chodzi o druk cyfrowy, akcesoria czyszczące, akumulatory, czy baterie.

 

Nowy wymiar w fotografii


sklepy fotograficzneJeśli jednak nie jesteś profesjonalistą, ale fotografia wzbudza w Tobie ciekawość lub chcesz sprawić bliskiemu prezent, nie zawiedziesz się. Oferujemy szeroki wachlarz różnego rodzaju upominków. Wywołane zdjęcia nie muszą być już nudne! Czy Foto kostka nie wyglądałaby oryginalnie na Twoim biurku? W pokoju dziecięcym z pewnością sprawdzi się Foto pluszak. A co powiesz na Foto bombki na choince w tym roku? Polecamy też idealny prezent dla kogoś bliskiego - Fuji Instax, dzięki któremu możemy wywołać zdjęcia od razu, jak za starych czasów !


A to nie wszystko! W naszej ofercie znajdziesz dużo więcej! Już teraz sprawdź, czym Cię zaskoczymy i wejdź na www.tetenal.com.pl !

Odkryj z nami nowy wymiar fotografii !